İNSAN ODAKLI ÇALIŞMA ANLAYIŞIMIZ

mayaICT olarak yaptığımız işin teknolojinin ötesinde olduğunu görüyor ve gücümüzü insan odaklı çalışma anlayışımızdan alıyoruz. Müşterilerimize özel sunduğumuz çözümler, verimliliği artırmayı ve maliyet avantajı sağlamayı hedefliyor. Uzman kadromuzla, IT operasyonlarıyla ilgili A?dan Z?ye her türlü desteği veriyoruz.

 
Sistem Yönetimi

Müşterilerimiz kendi işlerine rahatça odaklanabilsin diye mayaICT'de ağ kurulumundan bakım veya güncellemeye kadar her aşamada çözüm üretiyoruz. Mail arşivleme, ağ güvenliği, güvenlik duvarı, sürüm güncelleme, kimlik doğrulama vb. sistem uygulamaları kesintisiz şekilde yürütüyoruz.

Sorun Yönetimi

mayaICT'de problemlere müdahale etmek için felaketlerin oluşmasını beklemiyor, gündelik sorunlarda da deneyimli ve uzman destek ekibimizle ihtiyaçlarınıza en hızlı ve doğru şekilde cevap veriyoruz.

Proje Hizmetleri

mayaICT'de, müşterilerilerle aynı hisleri paylaşıyoruz. Bu yüzden birlikte çalışılan işletmelerin hedefleriyle ve iş yapış şekilleriyle örtüşecek şekilde IT altyapısının tasarlandığı ve uygulamaya geçirildiği geniş kapsamlı proje hizmetleri veriyoruz.

Yapılandırma ve Denetleme

Maya ICT'de, ihtiyaca yönelik her türlü çözümü sağlamak için çalışıyoruz. Temel altyapı kurulumlarından başlayarak dijital dönüşüm süreçleri ve otomasyon sistemlerine geçiş gibi üst düzey uygulamalara kadar farklı seviyelerde danışmanlık ve denetim hizmetleri sunuyoruz.

Maya Cloud

Bulutun avantajlarını kurumsal güvenlik çözümleriyle sentezleyen mayaCloud?la ihtiyaca yönelik özel bulut çözümleri geliştiriyoruz. Alanında uzman global bulut sağlayıcı iş birliklerimizle Maya ICT'de size her konuda destek olmak için çalışıyoruz.

İletişime Geçin
İletişime Geçin 'nin hizmetleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için iletişime geçin.